10. januára 2017

REFERENCIE

ANDREA„So službami som bola veľmi spokojná. Profesionálny prístup ku klientovi, perfektný prehľad o trhu, vysoká časová prispôsobivosť. Plné pokrytie všetkých aktivít súvisiacich s vybavením hypotéky (minimálna návšteva banky, efektívna výmena vstupov, detailný plán aktivít s jasným určerním zodpovedností, aktívna spolupráca s realitnou kanceláriou). Proaktívne upozornenie na riziká celého obchodu.

OBROVSKÁ SPOKOJNOSŤ – ODPORÚČAM VŠETKÝM!!!“

Andrea, BA


michaela„Skúsenosť s pani Kahajovou bola veľmi dobrá. Nakoľko sa proces trošku skomplikoval zo strany predávajucej, bola som veľmi rada, že pani Kahajová za nás vyriešila veci v banke, zároveň bola veľmi ústretová ohľadon vysvetlenia všetkých otázok, zodpovedná a rýchla. Perfektný a veľmi profesionálny prístup.

MÔŽEM LEN A LEN ODPORUČIŤ.“

Michaela, BA


martin„S pani Kahajovou sa spolupracovalo nad očakávania dobre. V dnešnej dobe je naozaj super, keď nájdete zodpovedného človeka, na ktorého sa môžete spoľahnúť s takou náročnou vecou, akou je hypotéka.

ĎAKUJEM.“

Martin, BA


VLADIMIR„Komunikácia na vysokej profesionálnej úrovni, každá otázka bola zrozumiteľne zodpovedaná aj nad rámec zamerania s praktickými radami dobudúcna. Trpezlivosť a ochota nájsť riešenie podľa mojich predstáv (doslova 24 hodín denne).

VYZDVIHUJEM VEĽMI ĽUDSKÝ PRÍSTUP S EMPATICKÝM CHÁPANÍM.“

Vladimír, BA


margareta „Vynikajúci servis! Budem pani Kahajovú len odporúčať. Našla pre nás najvýhodnejšie podmienky a všetko zariadila veľmi rýchlo.

VEĽMI OCEŇUJEM PROMPTNOSŤ A PREHĽAD NA FINANČNOM TRHU.“

Margaréta, BA


petra„Bola som maximálne spokojná. Komunikácia bola jasná, výstižná a čo je veľmi podstatné pre mňa, pani Kahajová mala aj skvelý ľudsky prístup, čo si nesmierne vážim a budem ju určite aj ďalej odporúčať…

MAXIMÁLNA SPOKOJNOSŤ.“

Petra, BA


miroaona„S prácou pani Kahajovej a ponukou práve pre nás sme boli veľmi spokojní. Hľadala pre nás riešenie, ktoré by nám najlepšie vyhovovalo. Sme veľmi spokojní s celou komunikáciou počas riešenia nášho HU. Dokonca aj po podpísaní zmlúv nám pani Kahajová ochotne poradila a pomohla, aj keď to už nebola jej práca. Určite ju budem odporúčať všetkým známym, ak budú hľadat hypotekárneho špecialistu, lebo ona nim naozaj je!“

Katka a Miro, Hviezdoslavov


sasa„Spokojnosť s rýchlosťou vybavovania náležitostí, profesionalitou a priateľským a pozitívnym prístupom ku klientovi. Ochota spolupracovať, promptná  mailová aj telefonická komunikácia a snaha klientovi objasniť a vysvetliť odborné termíny.“

Saša, BA

Späť